خرید قطعات پنوماتیک|خرید قطعات هیدرولیک

خرید قطعات پنوماتیک | خرید قطعات هیدرولیک
دسترسی سریع محصولات

سیلندر پنوماتیک

سیلندر پنوماتیک  یا همان جک پنوماتیک در بین تجهیزات و عملگر ها،  به عنوان ابزاری ضروری شناخته  می‌شود و هوای فشرده را به نیرویی تبدیل می‌کنند که قادر است اجسام سنگین را با سهولت قابل‌توجهی ، بالا ببرد یا نگه دارد. سیلندر های پنوماتیک تمام جنبه های صنعت را از تعمیر خودرو تا ساخت و ساز و تولید متحول کرده اند و عملیات بلند کردن یا نگه داشتن را به راحتی  ممکن می سازند،بر خلاف همتایان هیدرولیکی خود، جک های پنوماتیکی برای تولید نیروی بالابر به هوای فشرده متکی هستند. این مکانیسم از طریق حرکت یک پیستون در یک محفظه مهر و موم شده عمل می کند و فشار هوا را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند.

خرید سیلندر پنوماتیک | خرید جک پنوماتیک

عملکرد جک پنوماتیک چگونه است؟

جک پنوماتیک یک عملگر بادیست که به کمک نیروی فشار هوا ، پیسنون و شافت عمل نگه داشتن، کشیدن یا هل دادن را انجام میدهد که با نوجه به نوع و عملکرد خود دسته بندی های متفاوتی دارد و در سایز های مختلف توسط ده ها برند در سراسر جهان تولید و عرضه میشود.

انواع جک پنوماتیک

سیلندر های پنوماتیک یا همان جک پنوماتیکی در تنوعی از مدل ها برای کاربرد های متفاوت توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان تولید میشوند که هر کدام برای صنعت خاص و کاربرد به خصوصی استفاده میشوند.
سیلندر پنوماتیک از کاربردی ترین قطعات پنوماتیکی هستند که در اندازه های مینیاتوری برای صنایع مختلف نیز ساخنه میشوند، در ادامه مدل های مختلف جک های پنوماتیک را باهم برسی میکنیم و برای دریافت، کاتالوگ ها و سوالات متداول در رابطه با سیلندر پنوماتیک مورد نظرتان بر روی نام آن کلیک کنید.

 

سیلندر کامپکت | جک کامپکت

سیلندر کامپکت یا جک کامپکت یکی از انواع جک های پنوماتیکی که نسبت به سایر مدل ها جدید تر بوده و یک طراحی جمع و جور دارد. جک کامپکت به معنای جک فشرده از برخلاف ظاهرش قدرت چشمگیری را برای اتوماسیون شما ارائه میکند.
جک های کامپکت توسط برند های برتر در تنوع بالایی از مدل ها و سایز ها تولید شده و دایره مصرف کنندگان آن بسیار وسیع شمرده میشود. 
سیلندر کامپکت به دلیل طراحی فشرده خود میتواند در شرایط محیطی سخت ( دما و فشار بسیار بالا یا بسیار پایین ) عملکرد مطلوب همیشگی و نرمالی داشته باشد.
(  برای مشاهده و خرید انواع جک کامپکت روی تصویر کلیک کنید )

جک کامپکت

جک پروفیلی | سیلندر پروفیلی 

جک پروفیلی که با نام های متعددی چون “سیلندر پروفیلی”، “جک DNC” و “سیلندر میل مخفی” شناخته شده دومین سیلندر پنوماتیک مناسب شرایط سخت است چرا که همانطور که از نامش پیداست محفظه ای از جنس پروفیل پیرامون اجزاء جک را پوشانده است.
جک های پروفیلی توسط برند های متعددی چون SMC ژاپن ، فستو آلمان و ده ها برند دیگر در سراسر جهان تولید می شوند که هرکدام ویژگی های خاص خودش را دارا میباشد.
بنده پروفیل در سیلندر پروفیل مانع از ورود گرد و قبار و مواد آلاینده به درون جک شما شده و پکینگ ها و آببند های سیلندر پنوماتیک شما معمولا دوام بالاتری خواهند داشت.
(  برای مشاهده و خرید انواع جک DNC روی تصویر کلیک کنید )

جک پروفیلی

 

سیلندر کتابی| جک کتابی

جک کتابی پنوماتیک در مدل های دوشفت (Dual Rod Cylinder) و سه شفت (Triple-rod cylinders) توسط شرکت های مختلف تولید می شوند.
جک کتابی پنوماتیک که توسط فشار هوا سیلندر ها را جابجا میکنند در دو نوع یک طرفه و دو طرفه تولید میشوند.
این نوع از جک ها از برندهای متفاوت و مختلفی  مانند متالورک، ایرتک، پارکر، فستو، شاکو، مایندمن، الیت و  SMC در بازار موجود هستند.
(  برای مشاهده و خرید انواع جک کتابی روی تصویر کلیک کنید )

جک کتابی پنوماتیک

 

جک چهار ستون | جک چهار میل

جک چهار میل پنوماتیک را میتوان رایج ترین سیلندر پنوماتیکی شمرد چرا که حوزه مصرفی آن بسیار گسترده بوده و قیمت مناسب تری نیز نسبت به سایر مدل سیلندر ها دارد.
سیلندر چهار ستون نیز مانند دیگر جک ها از شکل ظاهری نام خود را برگرفته و چهار میل مهار در چهار گوشه محفظه سیلندر در کفشک های بالا و پایین فرو رفته اند.
جک چهارمیل پنوماتیک به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در انواع کاربردها استفاده می‌شود. برخی از جنبه‌های کاربردی و مزایای استفاده از جک چهارمیل پنوماتیک عبارتند از:
صنایع خودرو،کاربرد در خطوط تولید و انتقال، کاربرد در دستگاه‌های آزمایشگاهی و پزشکی، کاربرد در ماشین‌آلات صنعتی، در راهسازی و ساختمانی و  در راهسازی و ساختمانی.
انواع سایز های این نوع سیلندر پنوماتیک  از برند های اروپایی، ژاپنی و آمریکایی این جک در فروشگاه پنوپخش موجود میباشد.
(  برای مشاهده و خرید انواع جک استاندارد روی تصویر کلیک کنید )

جک چهار ستون

 

جک قلمی | سیلندر قلمی

جک قلمی یا سیلندر قلمی، نوعی دیگر  از انواع عملگرهای پنوماتیکی است که با استفاده از فشار هوا کار کرده و این نوع از جک‌ها، بخاطر قدرت بالا و استفادهٔ آسانشان، بسیار محبوب شده است.
جک قلمی در صنایع مختلف از قبیل صنعت خودرو، کارگاه‌های ساختمانی و کارخانجات صنعتی کاربرد دارند.
سیلندر های قلمی برای فضا هایی با محیط محدود بسیار کاربردی بوده و علت نام گذاری این نوع جک به دلیل شکل ظاهری آن بوده که کاملا  بدنه آن شبیه به یک قلم است.
جک ها قلمی نیز در انواع صنایع استفاده میشود مخصوصا صنایعی که ظرافت در آن پراهمیت میباشد چرا که جک های قلمی به دقت در عملکرد معروف اند.
جک قلمی در تنوع بالایی از برند ها ازجمله فستو ، نورگرن، SMC، Shaco و مایندمن در فروشگاه پنوپخش موجود میباشد.

(  برای مشاهده انواع جک قلمی روی تصویر کلیک کنید )

جک قلمی پنوماتیک

جک پنوماتیک فشار قوی

نوعی از جک های پنوماتیک هستند که برای شرایطی تولید میشوند که سایر جک ها توان مقاومت در برابر آن هارا ندارن، این مدل جک هارا جک پنوماتیک فشار قوی مینامند،این جک ها برای کاربردهای صنعتی که نیازمند فشار بالاتر و نیروی بیشتر هستند بسیار کارآمد میباشند،فشار عملیاتی این جک ها بین 15 الی 25 بار میباشد،جنس بدنه جک پنوماتیک فشار قوی از آلومینیوم مستحکم در برابر فشار و حرارت و همچنین فولاد ضد زنگ میباشد.همچنین پیستون این نوع جک از فولاد سخت ابکاری شده با کروم میباشد که در دمای بالا و فشار زیاد آسیب نبینند.اگر بدنبال جک پنوماتیک فشار قوی با کیفیت و بادوام هستید و قیمت برایتان اولویت ندارد ،پیشنهاد ما انتخاب جک پنوماتیک فشار قوی از بین برندهای SMC ،FESTO و NORGREN است.

نکات خرید جک پنوماتیک | سیلندر پنوماتیک

هنگام خرید جک پنوماتیک، تحقیق و بررسی کامل ضروری است. درک مشخصات محصول، مانند ظرفیت وزن و ارتفاع بالابر، کمک به تصمیم گیری آگاهانه تر می کند. علاوه بر این، مقایسه جک‌های پنوماتیکی با جک‌های هیدرولیک می‌تواند بینشی در مورد بهترین گزینه برای نیازهای خاص ارائه دهد.
در مجموع پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان کارشناسان پنوپخش بهره بگیرید تا بتوانید یک خرید مطمئن داشته باشید.

بهترین برند جک های پنوماتیک

سیلندر های پنوماتیک توسط برند های متعددی در کشور هایبه روز دنیا که صنایع بسیار فعالی نیز دارند تولید میشوند که هرکدام به یک پارامتر و شعار مشهور شده اند، برخی از آن ها ساخت کشور های اروپایی و برخی دیگر در کشور های آسیایی مانند چین ساخته میشوند که در ادامه به معرفی باکیفیت ترین آن ها میپردازیم

1. جک پنوماتیک SMC

جک پنوماتیک برند SMC ژاپن یکی از با کیفیت ترین جک های پنوماتیک موجود در ایران است که به دوام بالا و دقت عملکرد و تنوع محصولات خود معروف است.

2.جک پنوماتیک فستو

سیلندر پنوماتیک فستو ، ساخت کشور آلمان از باکیفیت ترین سیلندر های پنوماتیک را تولید میکنند که مانند بنز در میان قطعات پنوماتیک سرو صدا کرده است.

3.جک پنوماتیک مایندمن

جک پنوماتیک مایندمن ساخت کشور تایوان، مانند دو برند قبلی از باکیفیت ترین برند های آسیایی هست که در اتوماسیون های مختلف، سالیان سال برای شما کار خواهد کرد.

4.چک پنوماتیک LMC | جک پنوماتیک Airforce |  جک پنوماتیک AirControll | جک پنوماتیک Airtac

سیلندر های پنوماتیک از برند های نام برده شده همگی ساخت کشور چین اند و از با کیفیت ترین برند های چینی هستند که نه تنها کیفیت مناسبی دارند، بلکه قیمت هایی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه را در این برند ها ملاحضه میکنید . ( نسبت به برند های smc , festo , mindman )

قیمت جک پنوماتیک

عوامل متعددی بر قیمت جک های پنوماتیکی تأثیر می گذارد. شهرت برند، ظرفیت وزنی و ویژگی های اضافی ( فنرها و مگنت ها و سنسور ها )  بر روی  هزینه کلی تاثیرگذارند. سرمایه گذاری روی یک برند معتبر کیفیت و دوام را تضمین می کند، اما گزینه های مقرون به صرفه نیز بدون کاهش عملکرد در دسترس هستند.

تاثیر برند سازنده در قیمت جک پنوماتیک

برند های مختلف در سراسر جهان با کیفیت متفاوتی جک های پنوماتیک مختلف را تولید و ارائه میکنند که این تفاوت در کیفیت متریال ساخت ، دقت ، عمر و دوام  بین جک های برند های مختلف موجب تفاوت قیمت جک های پنوماتیکی میشود؛ بدیهیست که برند های قدیمی تر با سوابق بهینه، قیمت بالاتری نیز داشته باشند.

در مجموع سیلندر های پنوماتیک از برند های اروپایی،آمریکایی، ژاپنی و تایوانی از قیمت بالاتری نسبت به برند های چینی برخوردارند.

توضیح بیشتر درباره تاثیرگذاری متریال و برند تولیدکننده بر قیمت انواع مختلف جک پنوماتیک

متریال استفاده شده در ساخت انواع سیلندر پنوماتیک، عامل بسیار مهمی است که بر مبلغ اثر می گذارد. جنس قطعات استفاده شده در داخل و بیرون جک پنوماتیک سبب تفاوت مبلغ در جک ها می شود. در ساخت پیستون باید از آلیاژهای با کیفیت و مرغوب چدن یا آلومینیوم استفاده کرد.

برخی از تولیدکنندگان برای کاهش قیمت جک پنوماتیک در ساخت پیستون، درصد آلومینیوم یا چدن را کاهش می دهند. برای اینکه کفشک های جک نیز در اثر ضربه دچار ترک خوردگی نشوند، لازم است از متریال مرغوب و اصل در ساخت آنها استفاده کرد. همین امر سبب افزایش قیمت نهایی جک می شود.

تاثبذ نوع اورینگ در قیمت سیلندر پنوماتیک

نوع اورینگ های استفاده شده در جک نیز بر قیمت اثر می گذارند. به طور کلی اورینگ ها دارای سه نوع معمولی، ایکس رینگ  (X-ring) و تایگر رینگ  (Tiger-ring) هستند. اورینگ معمولی آب بندی ضعیفی داشته و ارزان است. ایکس رینگ کیفیت بالایی دارد و مقرون به صرفه است. در میان اورینگ ها با کیفیت ترین مدل، تایگر رینگ می باشد. بنابراین در صورت استفاده از هر کدام از این مدل ها قیمت جک پنوماتیک نیز ممکن است متغیر باشد.

قیمت جک پنوماتیک تولید شده توسط برندهای مختلف ایرانی و خارجی با یکدیگر متفاوت است. بنابراین اگر قصد خرید جک پنوماتیک را دارید، با توجه به ویژگی هایی که از جک پنوماتیک در نظر دارید مدل دلخواه را انتخاب کرده و متناسب با بودجه خود برند معتبری را خریداری کنید.

قیمت جک پنوماتیک برخی از برندها نسبت به سایر برندها مناسب تر است. برخی از برندها جزء برندهای معتبر در این صنعت هستند که محصولات تولید شده توسط آنها با قیمت گران تری به بازار عرضه می شوند. برای اینکه انتظار شما از کیفیت و کارایی جک پنوماتیک برآورده شود، باید برندهای معتبر این جک را از عرضه کنندگان خوشنام کشور خریداری کنید.

مشکلات رایج جک های پنوماتیک

جک های پنوماتیکی علیرغم کارایی خود، ممکن است در طول زمان با مشکلات رایجی مواجه شوند. نشت هوا، آهسته بالا بردن و گرم شدن بیش از حد از چالش هایی هستند که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند. دانستن چگونگی شناسایی و رفع این مشکلات برای حفظ طول عمر و عملکرد جک بسیار مهم است.

تعمیر جک پنوماتیک

تعمیر جک پنوماتیک خود را به پنوپخش بسپارید!
مجموعه پنوپخش برای تعمیر جک پنوماتیک شما  با گردهم آوردن متخصصان این حوزه، راه حل قطعی تعمیر جک پنوماتیک شماست.
تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت جک پنوماتیک معیوب شما را عیب یابی و تعمیر کنیم.

برای دریافت استعلام قیمت یا موجودی و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید!

سوالات متداول دررابطه با جک پنوماتیک

خرید سیلندر پنوماتیک

برای خرید جک پنوماتیک از مدل ها و برند های مختلف هم میتوانید در انتهای صفحه سیلندر پنوماتیک مورد نظرتان را انتخاب کنید و هم میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان و مشاوران پنوپخش در ارتباط باشید تا دقیقا سیلندر پنوماتیک مورد نظرتان را برای شما معرفی و ارسال کنند. فروشگاه پنوپخش طیف وسیعی از انواع  سیلندر پنوماتیک را در تنوع بالایی از سایز ها و برند ها، برای کاربرد های مختلف موجود کرده تا به عنوان تنها تامین کننده قطعات اتوماسیون شما بتواند هرگونه نیاز شما از تجهیزات پنوماتیک را برای شما عزیزان فراهم کند.

خرید سیلندر پنوماتیک از برند های برتر

پنوپخش به عنوان عاملیت فروش، نمایندگی و واردکننده ی ده ها برند ژاپنی، آمریکایی، اروپایی و چینی نظیر: فستو ، SMC ، مک ، پارکر ، شاکو ، کاموزی ، مایندمن، ایرکنترل، ال ام سی ، ایرفورس و ایرتک بالاترین تنوع از سیلندر های پنوماتیک را یکجا موجود کرده تا بتواند تنها تامین کننده قطعات مورد نیاز سیستم های شما هموطن های عزیز باشد. ما در پنوپخش، در مواردی که نمایندگی تحریم است، به عنوان واردکننده و در مواردی که شرکت سازنده نمایندگی در ایران دارد به عنوان شعبه نماینده آماده فروش انواع سیلندر پنوماتیک در ابعاد و اندازه های مختلف میباشیم.

قیمت سیلندر پنوماتیک

قیمت سیلندر پنوماتیک بازه وسیعی دارد که عوامل مختلف تاثیر مستقیم در قیمت نهایی خواهند داشت، برای استعلام قیمت سیلندر پنوماتیک مورد نظرتان میتوانید از طریف پلتفرم های مختلف با کارشناسان فروش پنوپخش در ارتباط باشید. قیمت سیلندر پنوماتیک با توجه به موارد زیر مشخص میشود که عبارتند از: 1. برند سازنده 2.سایز جک 3. قابلیت های اضافی جک ( فنر یا مگنت و سنسور) 4.عرضه و تقاضی 5. گارانتی و خدمات پس از فروش 6.نوع جک ( چهار میل،پروفیلی،کامپکت،قلمی و ..)

تعمیر سیلندر پنوماتیک

تعمیر سیلندر پنوماتیک اینروز ها خیلی پرمخاطب شده چرا که در برند های گران قیمت و خاص، تعمیر سیلندر پنوماتیک خیلی بصرفه تر از تعویض آن خواهد بود. اگر سیلندر شما یک سیلندر استاندارد است و سایز آن معمولیست، میتوانید به راحتی با خواندن یک راهنمای سیلندر پنوماتیک ، خودتان اقدام به تعمیرسیلندر نمایید، اما اگر سیلندر شما بزرگ و سیستم پیجیده دارد پیشنهاد میکنیم با کارشناسان پنوپخش تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره برای تعمیر سیلندر پنوماتیک خود ، قطعه معیوب خود را برای ما ارسال کنید تا همراه با گارانتی 6 ماهه، سیلندر تعمیر شدتان را در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال نماییم.

انواع جک پنوماتیک

شامل برندهای برتر دنیا،در تمامی ابعاد اطلاعات بیشتر
ساخت کشورهای آلمان،تایوان،ژاپن و چین اطلاعات بیشتر
شامل دو مدل جک دوشفت و جک سه شفت اطلاعات بیشتر
موجود در برندهای مطرح دنیا اطلاعات بیشتر