خرید قطعات پنوماتیک|خرید قطعات هیدرولیک

خرید قطعات پنوماتیک | خرید قطعات هیدرولیک
دسترسی سریع محصولات

اطلاعات ما >

ارتباط با ما >

به صفحه درباره ما خوش آمدید!

ما در شرکت پنوپخش به ارائه محصولات پنوماتیک و هیدرولیک باکیفیت به مشتریان خودمی پردازیم و  با سالها تجربه در این  صنعت، ما به عنوان منبعی با اعتبار و قابل اعتماد برای تمام نیازهای صنعتی شما شهرت پیدا کرده ایم.
آرمان مجموعه ما ارائه محصولات درجه یک با قیمت های بوده و تعهد همیشگی پنوپخش بر آن است که  اطمینان حاصل نماییم که مشتریانمان از خرید خود رضایت کامل دارند. ما فقط با بهترین تولید کنندگان دراین صنعت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما محصولاتی را دریافت می کنند که برای ماندگاری و عملکرد مطابق با بالاترین استانداردها ساخته شده اند.

پنوماتیک و هیدرولیک پنوپخش

اهداف مجموعه

ما معتقدیم که موفقیت ما با موفقیت مشتریانمان سنجیده می شود. به همین دلیل است که پشتیبانی و راهنمایی شخصی ارائه می دهیم تا به مشتریان خود در پیدا کردن محصولات مناسب برای رفع نیاز هایشنان  کمک کنیم .

ما به تعهد خود  برای ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان خود افتخار می کنیم. هدف ما این است که بیش از یک تامین کننده، بلکه یک شریک قابل اعتماد باشیم که بتوانید برای تمام نیازهای صنعتی خود به آن اعتماد کنید.

تیم ما متشکل از متخصصان باتجربه بوده که اشتیاق تکرار نشدنی در این صنعت دارند  و متعهد به ارائه خدمات استثنایی میباشند. ما می دانیم که هر مشتری نیازها و الزامات منحصر به فردی داشته  و با هر مشتری از نزدیک کار می کنیم تا اطمینان حاصل نماییم که راه حل های متناسب با  نیازهای ایشان  را ارائه می دهیم.

مشتریان همیشگی پنوپخش

تقدیرنامه ها و گواهی نامه ها

در جهت سپاس از خدمات بی وقفه شرکت پنوپخش ، برای آبادانی و توسعه کشور در صنابع مختلف و اتوماسیون ها ،  در پی این سال ها تقدیر نامه های متعددی از شرکت ها و مراکز دولتی و خصوصی دریافت کرده ایم که در این قسمت تعدادی از آن ها را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

تجهیزات اتوماسیون پنوپخش
تجهیزات اتوماسیون پنوپخش