خرید قطعات پنوماتیک|خرید قطعات هیدرولیک

خرید قطعات پنوماتیک | خرید قطعات هیدرولیک
دسترسی سریع محصولات

اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک کاور

اتصالات پنوماتیک – از آن‌جایی که سیستم اتوماسیون و ابزارهای هوا به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند، اتصالات هوای پنوماتیک کاربرد گسترده‌ای دارند. اما هنوز بسیاری از مردم مطمئن نیستند که چگونه اتصالات هوای پنوماتیک مناسب را انتخاب کنند. شما می‌توانید اتصالات پنوماتیک مناسب را از سایت‌های معتبر خریداری کنید. اتصالات پنوماتیک برای حمل هوای فشرده استفاده می‌شود و سیستم‌های پنوماتیک مختلف را به هم متصل می‌کند. از آن‌جایی که سیستم‌های پنوماتیکی تنوع و پیچیدگی زیادی دارند، درخواست اتصالات پنوماتیکی دارای اشکال و اهداف متفاوت است. از ویژگی‌های منحصر به فرد اتصالات پنوماتیک می‌توان به هزینه کم، تعمیر و نگهداری آسان، پاسخگو به تقاضاهای مختلف، استفاده از بعضی اتصالات برای آب و انواع مختلف اندازه لوله اشاره کرد.

هنگام انتخاب اتصالات پنوماتیک باید فشار کاری، محیط کار، دمای کار، نوع سیال (هوا، آب، روغن و غیره)، مواد اتصال (پلاستیک، برنج، آلومینیوم، روی، فولاد ضد زنگ)، شکل (مستقیم، elbow و غیره)، اندازه (اندازه لوله و اندازه نخ)، گواهی تاییدیه (به عنوان مثال: وزارت حمل و نقل، آزمایشگاه بیمه، FDA، CE، ROHS) را در نظر گرفت. پنوپخش به عنوان بزرگ‌ترین وارد کننده مستقیم قطعات پنوماتیک و هیدرولیک در ایران می‌تواند به شما در خرید اتصالات پنوماتیک کمک بزرگی کند.

پادکست معرفی اتصالات پنوماتیک پیشنهادی مدیر وب سایت

خرید اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک عملکردی مشابه اتصالات پیچی شیلنگ‌های صنعتی عمومی دارند. آن‌ها یک عنصر اتصال بین لوله‌ها، شیلنگ‌ها، شیرها، فیلترها و اجزای پنوماتیک در یک سیستم هستند. آن‌ها بسیار ساده اند و نیازی به اتصال اضافی ندارند. قطر بیرونی شیلنگ‌ها یا لوله‌های پنوماتیک استاندارد بوده و دارای تلرانس بسیار کمی است. دستگاه گیره اتصالات پنوماتیک دقیقاً مطابق با قطرهای خارجی طراحی شده است، به طوری که شیلنگ‌ها یا لوله‌ها در برابر فشار طراحی شده در جای خود ثابت باقی می‌مانند.

مقاله پیشنهادی جک پنوماتیک چیست

لیست اتصالات پنوماتیک

اتصالات پنوماتیک فشاری پلاستیکی

اتصالات فشاری پلاستیکی پرکاربردترین اتصالات پنوماتیکی است. این اتصال برای لوله‌های پلی اورتان و نایلون طراحی شده است و می‌تواند برای یک محیط کاری معمولی استفاده شود که عمدتا سیال هوا است.

ویژگی‌ها:

 1. نوع سیال: هوا (بدون گاز یا مایعات دیگر)
 2. فشار منفی: 29.5- در Hg4
 3. فشار کاری: 60-0 درجه
 4. جنس بدنه: PBT
 5. بدنه فلزی: برنج با آبکاری نیکل
 6. مزیت: دارای پلاستیک سبک و قادر به تحمل مقدار قابل توجهی از فشار است. علاوه بر این، اتصالات پلاستیکی بسیار مقرون به صرفه هستند.
 7. معایب: نمی تواند فشار و دمای بالا را درک کند.
 8. هنگامی که اتصالات فشاری پلاستیکی را انتخاب می‌کنید، لطفاً فقط قیمت‌ها را در نظر نگیرید.انواع اتصالات پنوماتیک پنوپخش

  اتصالات فشاری برنجی

  آن‌ها معمولاً از برنج با روکش نیکل ساخته می‌شوند، اگرچه برخی از اتصالات کامپوزیتی ساخته شده از نایلون تقویت شده یا شیشه نیز موجود است. اتصالات فشاری برنجی به راحتی جدا و دوباره وصل می‌شوند و آن‌ها را برای هر محیطی که در آن تغییرات مکرر لازم است، عالی می‌کند. آن‌ها با نایلون، پلی اورتان، پلی اتیلن و برخی از انواع لوله‌های رایج قابل استفاده هستند. اتصالات پنوماتیک از جنس برنج معمولاً دارای دو ساختار است. یکی مشابه با فشار پلاستیکی در اتصالات است که ساختار B نامیده می‌شود. دیگری فقط بدنه برنجی و دارای حلقه O است که ساختار A نامیده می‌شود. ساختار بسیار ساده‌ای دارد و می‌تواند فشار بیشتری را تحمل کند، اما به راحتی به سطح لوله آسیب می‌رساند. ساختار B فشار کمتر، اما دوام بیشتری نسبت به اتصالات پلاستیکی دارد.

کاربران عزیز برای خرید جک پنوماتیک به این نوشته مراجعه کنید. کارشناسان بزرگترین فروشگاه قطعات پنوماتیک و هیدرولیک پنوپخش در خدمت شما هستند.

ویژگی‌ها:

  1. نوع سیال: هوای فشرده
  2. فشار کاری: 0.8- تا 15 بار
  3. لوله‌های پرکاربرد: لوله PU، PE، PA
  4. مزیت: ساختار آسانی دارد، می توان از آن برای محیط با دمای بالا استفاده کرد. آن‌ها بادوام تر و مقرون به صرفه تر از بقیه هستند.
  5. مضرات: در محیط های خورنده مجاز نیست.

   اتصالات پنوماتیک

  6.  اتصالات پنوماتیک فولاد ضد زنگاتصالات فشاری فولاد ضد زنگ نیز در زمینه پنوماتیک اعمال می‌شوند. بنابراین به آن اتصالات پنوماتیک فولاد ضد زنگ نیز می‌گویند. آن‌ها امکان مونتاژ سریع مدار را برای انتقال هوا، گاز یا مایعات فشرده در طیف وسیعی از فشارها و دماها فراهم می‌کنند. اتصال و قطع اتصال آن فوری و دستی است. معمولاً مواد SS316 است، بنابراین به گاز و مایع خورنده اجازه عبور می‌دهد. در کاربردهای پنوماتیکی مانند رباتیک، سیستم‌های انتقال و هر سیستمی که نیاز به انتقال هوای فشرده یا مایعات سازگار با مواد تولیدی دارد، استفاده می‌شود. فشار فولاد ضد زنگ در ساختار اتصالات، مشابه فشار پلاستیک در اتصالات است. این برای محیط‌های خشن استفاده می‌شود. هزینه آن بسیار گران است، اما ارزش سرمایه گذاری دارد. لطفا قیمت را در نظر نگیرید، فقط کیفیت را در نظر بگیرید.ویژگی‌ها:
   1. فشار عملیاتی: 0.99- تا 15 بار
   2. دمای عملیاتی: 20- تا 200 درجه
   3. کاربرد: هوا، خلاء، بخار، آب آشامیدنی
   4. مواد لوله توصیه شده: PA، PU، PTFE، FEP، PE TUBE5
   5. انواع: مستقیم، آرنجی، سه راهی، X، Y
   6. مهر و موم داخلی عاملی است که دمای محیط را محدود می کند و مهر و موم VITON، PTFE در دسترس است.
   7. مزیت: مواد ضد خوردگی بسیار بالایی را تضمین می‌کنند، همه آن‌ها از SUS316 ساخته شده اند که انتظار حلقه مهر و موم را دارند.
   8. عیب: از آن‌جایی که عملکرد خوبی دارد، تنها نقطه ضعف آن بالا بودن قیمت است.

   اتصالات پنوماتیک فشاری

   اتصالات فشار پنوماتیک هم‌چنین اتصال پیچ سریع نامیده می‌شود و به طور گسترده‌ای برای صنعت پنوماتیک و اتصالات فشاری برای لوله نرم پنوماتیک استفاده می‌شود. قبل از انتخاب، باید ویژگی‌های آن را بدانید. معمولا یک لوله نرم برای این اتصال مناسب تر است. ساختار آن بسیار ساده و هزینه آن از اتصالات فشار برنجی ارزان تر است.

   ویژگی‌ها:

   1. هیچ ابزار یا گیره خاصی برای نصب آن مورد نیاز نیست.
   2. اتصالات فشاری قابل استفاده مجدد هستند.
   3. تعمیر و نگهداری سریعتر و آسانتر
   4. نوع سیال: هوای فشرده
   5. مزیت: مهره می‌تواند شلنگ را به طور پیوسته بگیرد و می‌تواند در دما و محیط فشار بالا کار کند. این اتصال نسبت به سایر اتصالات قابل اعتمادتر است.
   6. عیب: عملکرد اتصال سریع ندارد و برای سفت کردن مهره به آچار نیاز دارد.

   اتصالات پنوماتیک فشرده سازی

   اتصالات فشاری پنوماتیکی متکی به مهره یا سایر دستگاه‌های مشابه است که روی یک فرول پیچ می‌شود و آن را فشرده می‌کند.

   اتصالات پنوماتیکی فشرده سازی

   کانکتور برنجی

   اتصال برنجی برای اتصالات پنوماتیکی مختلف است و استفاده از آن در زمینه‌های مختلف صنعتی راحت‌تر است. از مزیت‌های آن می‌توان به ساده بودن ساختار آن، بدون درزگیر اضافی، اتصالات مختلف آسان، تحمل فشار و دمای بالا اشاره کرد.

   کوپلینگ سریع پنوماتیک

   این اتصالات پنوماتیک شریک بسیار مهم برای ابزارهای هوایی و لوله‌های مارپیچی است. با توجه به بازارهای مختلف، آن‌ها معمولا به سری‌های اروپا، سری ایالات متحده، سری آسیا تقسیم می‌شوند.

   ویژگی‌ها:

   1. نوع سیال: هوا
   2. دمای کار: 0-120 درجه
   3. برای سری‌های مختلف، آن‌ها مواد متفاوتی دارند.
   4. مزیت: سریع وصل و قطع می‌شود.
   5. عیب: فقط برای هوا استفاده می‌شود.

   کوپلینگ پنوماتیک ایمنی با دکمه فشاری

   کوپلینگ هوای ایمنی با دکمه فشاری باعث سهولت کار و ایمنی در استفاده می‌شود. بدنه‌های کامپوزیتی موجود، جابجایی بهتری دارند و آسیب‌های تصادفی به افراد را کاهش می‌دهند. کوپلینگ سریع ایمنی دکمه فشاری در بازار اروپا و آمریکا محبوبیت بیشتری دارد. اما هزینه های تامین کنندگان محلی بسیار زیاد است.

   ویژگی‌ها:

   1. نوع سیال: هوا
   2. دمای کار: 0-60 درجه
   3. مواد مورد استفاده: فولاد، برنج، آلومینیوم

    

   قیمت اتصالات پنوماتیک

   قیمت اتصالات پنوماتیکی به اندازه، نوع و برند آن بستگی دارد. اگر با هر نوع سیستم گاز تحت فشار کار می‌کنید، مطمئناً به اتصالات پنوماتیکی نیاز خواهید داشت. آن‌ها اجزای مکانیکی هستند که برای اتصال بخش‌های مختلف لوله، لوله یا شیلنگ به یکدیگر استفاده می‌شوند و اجازه می‌دهند هوا یا گاز از یک قسمت به قسمت دیگر در سیستم شما جریان یابد. محصولات درجه یک اتصالات پنوماتیک را با قیمتی مقرون به صرفه از پنوپخش خریداری کنید. این سایت مجهز به انواع برندهای پنوماتیک و هیدرولیک معتبر در دنیا می‌باشد.

   برای دیدن محصولات پنوماتیک در خارج از ایران، می توانید به این وب سایت مراجعه کنید.

   کاتالوگ اتصالات پنوماتیک

   کاتالوگ اتصالات پنوماتیک به شما کمک می‌کند تا در مورد انواع اتصالات، نحوه نصب و کار با آن‌ها آشنا شوید. شما می‌توانید این کاتالوگ‌ها را از سایت‌های معتبر مانند پنو پخش دریافت کنید.

   کاتالوگ اتصالات پنوماتیمک

   ما در پنوپخش به عوان  بزرگترین فروشگاه قطعات پنوماتیک و هیدرولیک در ایران،  افتخار میکنیم که با سال ها تجربه و همراهی تیمی از متخصصان، خود را به عنوان فروشگاه قطعات پنوماتیک و هیدرولیک برای مشتریانی که نیاز به تجهیز به محصولات باکیفیت و خدمات بی نظیر در حوزه پنوماتیک و هیدرولیک دارند، به اندازه کافی معتبر معرفی کرده ایم.
   طیف وسیع قطعات پنوماتیک و قطعات هیدرولیک ما، همراه با تعهد ما به رضایت مشتری، ما را از رقبا متمایز می کند. چه به دنبال سیلندرهای هیدرولیک و پنوماتیک ، شیرهای پنوماتیک و هیدرولیک و  یا هر نوع از محصولات پنوماتیک و محصولات هیدرولیک مرتبط دیگری باشید، می توانید با کارشناسان  مجموعه پنوپخش تماس حاصل  کنید تا بتوانیم با نگاهی دقیق ،  راه حل های قابل اعتمادی را که نیازهای خاص شما را برآورده می کند ارائه دهیم.
   مجموعه وسیعی از باکیفیت ترین  برندهای این صنعت، مثل  Festo – SMC -AirControll و … در فروشگاه قطعات پنوماتیک و هیدرولیک پنوپخش با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ها ،  سال هاست که برای مشتریانمان تامین می شوند ، چرا که ما به عنوان واردکننده مستقیم قطعات پنوماتیک و  هیدرولیک ، اطمینان حاصل می کنیم که مشتریان ما بالاترین کیفیت، این  محصولات را با قیمت های رقابتی دریافت می کنند. تعهد ما به ارائه محصولات باکیفیت از بهترین برندها، همراه با خدمات استثنایی به مشتریان، ما را به نامی قابل اعتماد در این  صنعت تبدیل کرده است.

penopakhsh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *